czwartek, 6 stycznia 2011

Witam.

Cześć Wam!

Od dzisiaj zajmuję się tematyką bloga, nagłówkiem i pomysłem, gdy wszystko będzie już zrobione, to daje słowo, będzie extra! Od razu mówię, będą tematu z realnego życia i również ze stardoll.


Pozdrawiam i dziękuję za uwagę!


~ veronica.





1 komentarz:

  1. Jak chcesz to zgłoś sie do mojej KG i zrobię ci ruchome oczka przy twoim zdjęciu (ze stardolla lub realnym).
    P.S. Witam ;3

    OdpowiedzUsuń