To będzie wymysł, poczekajcie, bo warto! ♥ Gdy na blogu pojawi się nagłówek, to znaczy, że już zaczynam blogować! ♥
czwartek, 6 stycznia 2011
Witam.
Cześć Wam!
Od dzisiaj zajmuję się tematyką bloga, nagłówkiem i pomysłem, gdy wszystko będzie już zrobione, to daje słowo, będzie extra! ♥Od razu mówię, będą tematu z realnego życia i również ze stardoll.
Jak chcesz to zgłoś sie do mojej KG i zrobię ci ruchome oczka przy twoim zdjęciu (ze stardolla lub realnym).
OdpowiedzUsuńP.S. Witam ;3